Destek Ol / Bağış Yap

Öncelikle herkese merhabalar,

Sayın ziyaretçilerimiz, sitemiz yayın hayatına 19 Nisan 2019 tarihinde başlamıştır. Henüz çok yeni bir sitedir ve size en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Bunun için, reklamdan uzak bir site olmak istiyoruz. Sitemize uzun bir süre reklam almak istemiyoruz. Ancak sunucumuzun aylık gideri vardır, bunu karşılamak zorundayız. Bir süre cebimizden karşılayacağız, sorun yok. Ancak bize destek olmak isteyen ziyaretçilerimiz var ise; desteklerini kabul edeceğiz. Ayrıca, sitemize yapılacak SEO çalışmaları (Google’da yükselmek için) için ek bütçe harcayacağız.

Aranızda; “Videolarda reklam çıkıyor?” diye düşünenler olabilir, normal bunu düşünmeniz, ancak bu reklamları biz koymuyoruz. Videoların yüklendiği siteler koyuyor. Bunlara çözüm için; Reklam Engelle sayfamıza göz atmalısınız.

Peki, bize nasıl destek olabilirsiniz?

Öncelikle izlediğiniz Dizi ve Filmlere 10/10 Puan verip bu Film ve Dizilere güzel yorumlar yapıp, Sosyal Medya üzerinde paylaşıp, aile ve arkadaşlarınıza sitemizden bahsedip & tavsiye ederek, sitemize çok büyük bir destek sağlamış olacaksınız.

NOT: AdBlock kullanan ziyaretçilerimiz için; Vidmoly ve Fembed, Openload gibi izleme seçenekleri düzgün çalışmayabilir! (Bizden kaynaklı değildir, video siteleri engel koyabiliyor.)

Peki, bize nasıl Maddi destek olabilirsiniz? Aşağıya göz atınız.

Linke tıkladıktan sonra; “Ben Robot Değilim” kutusuna tıklayın ve 10 saniye bekleyin. En son olarak; “Reklamı Geç” kısmına tıklayın. Böylece bize destek olmuş olacaksınız.

Destek Linki: TIKLA

Destek Linki -2-: TIKLA

Destek Linki -3-: TIKLA

Destek Linki -4-: TIKLA

Linklere tıklayarak bize destek olmuş olacaksınız. ‘Reklamı Geç’ demeniz yeterlidir. Tekrar sitemizin anasayfasına yönlendirileceksiniz. Teşekkürler.

Siz de Link kısaltarak para kazanmak ister misiniz? O zaman TIKLAYIN ve Link Kısaltmaya başlayın! Refansımız ile kayıt olarak bize de kazandıracaksınız! Teşekkürler..

Kripto Para Desteği
Bitcoin Cüzdan: 15yRADLU6gXTwM4BGVte4PpKHwLHDZfTdZ
Ethereum Cüzdan: 0x7208579C4Fa2B0b171963227910458261FB7EA62

Eğer başka yollarla destek olmak isteyen ziyaretçilerimiz varsa; lütfen İletişim sayfasından bize mesaj gönderin veya 720pdizifilmizle.com@gmail.com adresine E-Posta yollayınız. Ek olarak; bağış attıktan sonra bağışınız hakkında bize bilgi verebilirsiniz. Unutmayın, ne kadar çok destek alırsak yayın hayatımıza o kadar uzun süre devam edebiliriz ve size kaliteli hizmet sunabiliriz. Teşekkürler.

NOT: Siteye ortak (veya yatırımcı/finansör) alımı yoktur!

Destek olan şahısların isimleri, isteğe bağlı olarak, bu sayfada yayınlanacaktır. Bağışlarınız ve Destekleriniz için çok teşekkür ederiz.