Lucifer 5. sezon için bir iyi bir de kötü haber

12 Tem 2019
gfo
Lucifer 5. sezon için bir iyi bir de kötü haber

Lucifer 5. sezon için bir iyi bir de kötü haber

Netflix uzun zamandır beklenen müjdeyi nihayet verdi. Lucifer 5. sezon göründü ancak bir de kötü haber bulunuyor. Netflix cephesinde bir süredir Lucifer 5. sezon duyurusunu bekliyorduk. Ancak bu konuda çok da endişeli değildik. Zira geçmiş haberlerde de bahsettiğimiz gibi hem oyuncular hem de dizinin yaratıcıları yeni bir sezon için çok hevesliydi. Dizinin yıldız ismi Tom Ellis henüz hikayeyi bitirmediklerine inandığından bahsetmiş ve daha anlatacak şeyleri olduğunu söylemişti. Tüm kadronun da yeniden dizi için bir araya gelmek istediğini dile getirmişti. Dizinin yaratıcıları öte yandan 5. sezon planlarını kafalarında çoktan oturttuğunu açıklamıştı. Hatta öyle ki sezonun açılışı bile planlanmıştı. Hal böyle olunca, hayranlardan da büyük talep gören dizi için 5. sezon onayı an meselesiydi.

 

Nihayetinde 8 Mayıs 2019’da 4. sezonu yayınlanan dizi için Netflix müjdeyi verdi. Ancak bu müjde beraberinde bir de kötü haber getiriyor ne yazık ki.

Netflix Lucifer 5. sezon onayını duyurdu!

Yapılan açıklamada “Lucifanlara teşekkür ederiz. Lucifer’ın hikayesi olması gerektiği gibi sonlanacak: Beşinci ve son sezon Netflix’e geliyor.” deniliyor. Ne yazık ki 5. sezonla beraber Lucifer’ın hayranlara vedası da açıklanmış oluyor. Dizinin 5. sezonu için işaret edilen bir tarih ise şimdilik yok elbette. Bölüm sayısının ise 4. sezonla benzer şekilde 10 bölüm olacağı düşünülüyor. “Cehennemde görüşürüz” sloganıyla paylaşılan dizinin vedasının nasıl olacağı merak ediliyor.

5. sezon ise hayranları bekleyen son sürpriz olmayabilir. Tom Ellis geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, hayranların dizide seslendirdiği şarkıların albümünü istediğini kaydetmiş ve bunu gerçekleştirebileceklerini dile getirmişti. Ünlü aktörün şarkılarla ilgili yaptığı açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Log

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?