Hakkımızda

Herkese merhabalar, 2011-2014-2016 ve 2017 yıllarında Film sitesi açmış ve kapatmış biriyim. Bu işi hobi olarak yapıyorum ve sizlere düzgün bir Film & Dizi izleme sitesi sunmak istedim.

Öncelikle siteyi ziyaret eden herkes, bilerek ve isteyerek ziyaret etmiştir. Kimse zorla siteye yönlendirilmemiştir. Yönlendirilse bile, siteden çıkmak şahısın elindedir. Bu Dizi ve Filmleri izleyerek, tüm kuralları & şartları kabul etmiş sayılmaktasınız. Gizlilik Politikası

Sitemiz; asla rahatsız edici (pop-up & side-under vb.) reklamlar ve erotik içerikli reklam koymayacaktır. Ancak, videoları yüklediğimiz sitelerin, videolara koyduğu reklamlara müdahale edemiyoruz malesef. Adblock kullanmanızı tavsiye ederiz, saygılar.

Veliler; siteyi, yaşı tutmayan izleyicilerin ziyaret etmesinden, asla sorumlu tutamaz. Çocuklarınıza sahip çıkınız.. Sitemizde erotik(porno) içeriğe yer verilmemektedir ancak cinsel sahneler içeren Film veya Diziler olabilir.. Ek olarak; küfür barındıran Diziler ve Filmler de olabilir.. Yaşı tutmayan izleyicilerin, siteyi terk etmeleri kendi sorumluluklarındadır.

Yorumlar Hakkında: Küfür, reklam, hakaret, dini ve siyası yorumlarınız silinecektir. Bunu yapmaya devam eden üyelerin hesapları kapatılacaktır.


Hiçbir Film & Dizi dosyası, kendi sunucularımızda barınmamaktadır. Sadece Film & Dizi Afişleri barınmaktadır.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com, oload.tv, mail.ru, ok.ru, vidmoly vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Bu videoları kimlerin yüklediği bilinmemektedir. Server’ımıza (sunucumuza) kesinlikle video dosyası yüklemesi yapılmamaktadır. Bu yüzden 720pdizifilmizle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Gerekli kanıtlar sunulduktan sonra, en kısa sürede gerekli içerik siteden kalıcı olarak kaldırılacaktır. Tüm işlemler için 720pdizifilmizle.com@gmail.com‘a mail atınız.

Web sitemizin içerisinde, yalnızca video izleme kodları (iframe/embed) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi Sunucularımızda barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alınmaktadır.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz, uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İLETİŞİM sayfamızdan bize E-Posta yolu ile ulaşabilirler. Tekrarlıyorum; Sitemizde yer alan videolar google, yahoo, movieshare, videoweed vb. video sitelerinde barındırılmaktadır. HİÇ BİR FİLM(içerik) KENDİ SUNUCUMUZDA BULUNMAMAKTADIR.

Yer sağlayıcının yükümlülükleri:
MADDE 5 – (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.


Hak Sahipleri; yazılı bildiriminiz aşağıdakileri içermelidir:

* İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telifli işin belirleme kimliği.
* Tek bir bildiri ile birden fazla telifli işin ihlal edildiğini iddia ediyorsanız, ihlal edildiğini iddia ettiğiniz her bir işi belirten bir temsili liste sunmalısınız.
* İhlal edildiği ya da malzemeyi yerleştirmek için izin verilen yeterli ayrıntılı bilgiyi içeren ihlal aktivitesi ile ilgili malzemenin konumu ve tanımının belirli açıklaması.
* İhlal edildiğini iddia ettiğiniz malzemenin bulunduğu web sayfalarının belirli URL’sini ya da URL’lerine sahip olmalısınız.
* Şikâyet edilen taraf ile iletişim kurmamızı sağlayacak, şikâyet edilen tarafa ulaşılabilecek isim, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi ve hakkında yeterli bilgi.
* Telif hakkı sahibi, temsilcisi ya da yasası tarafından yetkilendirilmemiş olmasından şikâyet edilen durumda malzemenin kullanımı konusunda şikâyet eden tarafın iyi niyetli inanca sahip olduğuna dair bir ifade.
* Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yemin cezası altında şikâyet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen açık hakkın sahibinin yararına yetkilendirildiğine dair bir ifade.

Bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Tüm telif hakları da bu paylaşım sitelerini alakadar eder. Sitemizde bulunan videolar, film şirketleri tarafından kaldırılması istenildiği takdirde gösterimden 48 saat içerisinde KALDIRILIR! (Sayfa komple silinir)