Reklam Engelle

Merhabalar,

720pDiziFilmizle olarak, ilk hedefimiz size kaliteli bir hizmet sunmaktır. Site 19 Nisan 2019 tarihinde açılmıştır ve uzun bir süre reklam almayacaktır. Sonrasında ise masrafları karşılamak için ufak reklamlar olacaktır. Şu an paylaştığımız videolarda, video sitelerinin kendi reklamları var ve malesef buna engel olamıyoruz. Ancak size bir seçenek sunmaya karar verdik; rahatsız olan kullanıcılarımız reklamları engelleyebilecekler. İleride siteye reklam eklense bile, bu uygulamayı kullanıp reklamlardan uzak durabilirsiniz. Ancak AdBlock kullansanız bile, sitemizi eğer güvenli sitelere eklerseniz ve sitemizde reklam görüntülerseniz; bize çok büyük destek olmuş olacaksınız. Teşekkürler.

Eğer Adblock kullanırsanız, sitemizde bulunan videolar düzgün çalışmayabilir veya hiç açılmayabilir, bilginize sunarız..

Bu sitede ve diğer tüm sitelerde çalışacak ve reklamları engelleyecek bir uygulama var! Adı “Adblock“, Google Chrome tarayıcınıza kurup, tüm reklamları engelleyebilir ve rahat bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kalitenin adresi olmak için çabamız devam etmektedir. En tepeye oynuyoruz!

Bize destek olmak isteyen ziyaretçilerimiz, Destek Ol sayfasınıza giderek bize destek olabilirler.