The Capture 1. Sezon 1. Bölüm
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 53 Görüntülenme

The Capture 1. Sezon 1. Bölüm

The Capture 1. Sezon 1. Bölüm izle, Altyazılı 720p izle | Dizi eski bir İngiliz askeri olan Shaun Emery’yi (Turner) merkezine alıyor. Shaun, Afganistanda bir cinayetten dolayı mahkum olur. Ancak kusurlu video kanıtları nedeniyle mahkumiyeti bozulur ve 6 yaşındaki kızıyla birlikte özgür bir adam olarak yaşamını planlamaya başlar. Fakat, bir gece vakti Londra’da meydana gelen bir olaydan sonra ortaya çıkan CCTV görüntüleri sonrası Shaun’un, kendisini bir kez daha özgürlüğü için savaşmak zorunda kalması çok uzun sürmez. Yalanlar, ihanet, yozlaşma, onun sandığından çok daha fazla yayılmış durumdadır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Dizi eski bir İngiliz askeri olan Shaun Emery’yi (Turner) merkezine alıyor. Shaun, Afganistanda bir cinayetten dolayı mahkum olur. Ancak kusurlu video kanıtları nedeniyle mahkumiyeti bozulur ve 6 yaşındaki kızıyla birlikte özgür bir adam olarak yaşamını planlamaya başlar. Fakat, bir gece vakti Londra’da meydana gelen bir olaydan sonra ortaya çıkan CCTV görüntüleri sonrası Shaun’un, kendisini bir kez daha özgürlüğü için savaşmak zorunda kalması çok uzun sürmez. Yalanlar, ihanet, yozlaşma, onun sandığından çok daha fazla yayılmış durumdadır.

  Rachel Carey (Grainger), kariyer belirleyici bu davaya hazırlanırken, ilk göze çarpandan daha şok edici kanıtların olup olmadığını keşfetmesi gerekmektedir. Rachel, kısa süre sonra, ne olduğuna karar vermeden önce gerçeğin sadece bir bakış açısı meselesi olduğunu öğrenecektir.

  The Capture, gözetleme, yanlış bilgiler, sahte haberler, istihbarat servislerinin sıra dışı teknolojik kabiliyetlerini kapsayan bir gerilim dizisi. Hakikat sonrası dönemde, cezaların video kayıtlarına bu kadar dayandığı zamanlarda, dünyanın en çok güvenlik kamerasının olduğu şehri Londra’da, gördüklerimize her zaman inanabilir miyiz sorusunu bizlere soracak?

  Yayın Tarihi:

  4 Eylül 2019

  Senaryo:

  Ben Chanan

  Yapım Şirketi:

  BBC One, Heyday Television, NBCUniversal International Studios

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?